کنگره حزب اتحاد ملت به تعویق افتاد

تهران-ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی از تعویق کنگره ابن تشکل اصلاح طلب خبر داد و گفت: به دلیل شرایط خاص کشور این کنگره زمان دیگری برگزار می شود.

«ساجده عرب سرخی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: این کنگره قرار بود روز سی آبان ماه برگزار شود اما به دلیل شرایط خاص کشور بنا به تصمیم شورای مرکزی حزب،  به تعویق افتاد.

وی با اشاره به اینکه تاریخ برگزاری کنگره به وضعیت کشور  وابسته است، خاطرنشان کرد: سقف مدت زمانی که شورای مرکزی برای برگزاری کنگره تعیین کرده ۴۵ روز است ولی تلاش خواهیم کرد که کنگره زودتر برگزار و اعضای جدید شورای مرکزی انتخاب شوند.

همچنین جلسه مشترک شورای مرکزی و دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی دوشنبه شب با موضوع بررسی اخبار و تحلیل‌های موجود در مورد حوادث رخ داده در کشور در دفتر مرکزی حزب برگزار شد.

در این نشست اعضای شورای مرکزی و دفتر سیاسی حزب ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حوادث اخیر خواستار اصلاح برخی سیاست های اشتباه در حوزه های تصمیم گیری شدند. شورای مرکزی حزب اتحاد ملت همچنین مقرر داشت که مواضع تفصیلی حزب در روزهای آینده در بیانیه‌ای تحلیلی اعلام شود.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha