فرماندار نیر: فعالیت‌ کاندیداهای انتخابات به طور کامل رصد می‌شود

اردبیل - ایرنا- فرماندارشهرستان نیر گفت : با نزدیک شدن به ایام انتخابات با دقت و حساسیت فعالیت‌های انتخاباتی کاندیداهای احتمالی رصد شده و با هرگونه تخلف انتخاباتی با شدت برخورد خواهد شد. 

ابراهیم امامی  روز سه‌شنبه  در گفتگو با خبرنگارایرنا افزود: برگزاری هرچه بهتر انتخابات مجلس یازدهم نیازمند همکاری  تمامی دستگاه‌ها اجرایی و نظارتی است و در این میان مجریان و ناظرین انتخابات باید بی‌طرفی کامل خود را رعایت کنند.

وی ملاک برگزاری انتخابات را عمل به قانون ذکر کرد و ادامه داد: برای ما تفاوتی ندارد که چه کسی و با کدام سلیقه سیاسی پیروز انتخابات خواهد بود و آنچه که مهم است اجرای بی کم و کاست قانون انتخابات می باشد.

امامی  با اشاره به بسترسازی لازم برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای تاکید کرد: در بزنگاه‌های تاریخی مردم هرجا که لازم بوده حضوری معنی‌دار داشته اند و قطعا در این انتخابات هم شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات خواهیم بود.


فرماندار  نیر همچنین از رصد فضای مجازی و ممنوعیت فعالیت کارکنان دولت در بحث انتخابات خبر داد و تشریح کرد: رصد فعالیت نامزدهای احتمالی انتخاباتی آغاز شده و رعایت قانون برای کارکنان دولت یک وظیفه است.

نیر در 30 کیلومتری جنوب غرب اردبیل واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =