جاده‎های ارتباطی بروجرد باز و تردد در آنها جریان دارد

بروجرد - ایرنا - رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‎ای بروجرد گفت: جاده‌های ارتباطی این شهرستان باز و تردد در آنها جریان دارد ولی با توجه به ریزش برف رانندگان باید نکات ایمنی را رعایت کنند.

امین گودرزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از شب گذشته تا کنون بارش برف در جاده بروجرد - اراک آغاز شده ولی مسیر به طور کامل برف روبی و به دلیل وجود مه غلیظ تردد در آن با رعایت نکات ایمنی برقرار است.

وی اظهارداشت: جادههای بروجرد - اشترینان و بروجرد - خرم آباد هم اکنون شاهد بارش برف و باران بوده اما این مسیرها باز و اکیپ های برف روب مستقر هستند.

گودرزی با اشاره به اینکه بارش برف تا امشب ادامه دارد، بیان کرد: گردنه زالیان در جاده بروجرد به اراک و رازان در مسیر بروجرد به خرم آباد و جاده بروجرد به اشترینان، ملایر و نهاوند لغزنده بوده و رانندگان باید نکات ایمنی را رعایت کنند.

رئیس راهداری و حمل و نقل جادهای بروجرد اضافه کرد: با توجه به استقرار سه اکیپ برف روب مستقر در جادههای ارتباطی این شهرستان که به تجهیزات لازم مجهز هستند، مشکلی در راه های این شهرستان وجود ندارد ولی رانندگان باید زنجیر چرخ، چراغ مه شکن فعال و تجهیزات گرمایشی خودرو را قبل از حرکت کنترل نمایند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =