ادامه بارش باران و برف و لزوم استفاده از زنجیر چرخ در ۳ استان

تهران - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی از ادامه بارش باران و برف در ۱۳ استان کشور خبر داد و از هموطنان خواست در صورت تردد در استان‌های زنجان، اردبیل و گیلان حتما خودروی خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

سرهنگ نادر رحمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: تردد در استان های زنجان در محورهای زنجان -طارم و زنجان - دندی)، اردبیل محور اردبیل - خلخال و گیلان محور اسالم - خلخال تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی ادامه داد: اکنون در استان های البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی در اکثر محورها، اردبیل محور اردبیل - خلخال، گیلان محورهای اسالم - خلخال و دیلمان و استان گلستان محور توسکستان - شاهرود بارش برف گزارش شده است.

رحمانی ادامه داد: در اکثر محورهای استانهای فارس، سمنان، گیلان، گلستان، بوشهر و شرق استان تهران بارش باران گزارش شده است.

وی افرود: در استان های اصفهان اکثر محورها، اردبیل محورهای گرمی - بیله سوار و پارس آباد مه گرفتگی گزارش شده است.

رحمانی از هموطنان خواست در صورت تردد در محورهایی که با مه گرفتگی همراه است حتما از چراغ مه شکن استفاده کنند و برای جلوگیری از هر گونه تصادفات احتمالی فاصله طولی خودروی خود را با خودروی جلویی حفظ کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: ترافیک در آزادراه کرج به قزوین از مهرشهر تا پل حصارک، آزادراه قزوین به کرج از پل استاندارد تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین و در محورهای تهران - قم و تهران - ساوه پرحجم گزارش شده است.

هموطنان می‌توانند از طریق تلفن 88255555 یا 120 یا از طریق سایر سامانه‌های پلیس راهور ناجا همچون سایت راهور 120 از آخرین وضعیت راه ها مطلع شده و سپس وارد محورها شوند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha