استاندار: تاخیر در اجرای خط دوم انتقال آب به یزد پذیرفتنی نیست

یزد- ایرنا- استاندار یزد با اشاره به مصوبه طرح‌های انتقال آب به یزد گفت: با تصویب مراجع ذیربط، هیچ بهانه‌ای برای عدم اجرای این طرح باقی نمی‌ماند و باید اقدامات مربوط به تامین مالی و اجرای طرح، هر چه سریعتر انجام شود.

" محمد علی طالبی" در جلسه مشترک با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و مدیران شرکت آب نیرو با بیان اینکه تامین آب شرب برای استان موضوعی اضطراری است افزود: نیمی از آب شرب استان از خط انتقالی و نیمی دیگر از چاه های استان که کیفیت پایینی دارند تامین می شود و این موضوع موجب نارضایتی مردم شده است.
وی به حساسیت یزدی ها بر موضوع انتقال آب اشاره کرد و گفت: پس از سفر مقام معظم رهبری به استان، موضوع خط دوم انتقال آب کلید خورد و از آن زمان مطالبه جدی ای از سوی مردم در این زمینه شکل گرفته است.
به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی استانداری یزد ، طالبی با اشاره به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران استان در نشست خبری رئیس جمهور گفت: بخش مهمی از سوالات درباره برنامه دولت برای انتقال آب بود که نشان دهنده مطالبه عمومی تامین آب در سطح استان است.
استاندار یزد با تاکید بر ضرورت انتقال آب به یزد گفت: با تصویب مراجع ذیربط، هیچ بهانه ای برای عدم اجرای این طرح باقی نمی ماند.
طالبی  با بیان اینکه در اختیار داشتن منابع مالی، مهمترین دلیل واگذاری طرح خط دوم آب انتقالی به شرکت آب نیرو بود، افزود: آب نیرو باید از تمامی ظرفیت خود برای تامین مالی و رفع موانع موجود در طرح استفاده کند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =