۲۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۹
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83560651
۰ نفر

برچسب‌ها

محور پونل- خلخال مسدود شد

 رشت- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت راه های گیلان از بسته شدن محور پونل- خلخال بدلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی در این مسیر خبر داد.

محمود اشجاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محور پونل- خلخال به علت بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود شد و  رانندگانی که قصد عبور از این مسیر را دارند ، می توانند از محور اسالم- خلخال برای تردد استفاده کنند.

وی افزود: سامانه تلفن گویای مرکز مدیریت راه ها به شماره ۱۴۱ و شماره تلفن ۳۳۳۱۱۱۱۱ مرکز بیسیم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان به طور شبانه روزی آماده اطلاع رسانی از وضعیت راه های استان می باشد .

۵۳ گروه راهداری با ۵۱۷ نفر نیروی راهدار و با استفاده از ۳۲۱ دستگاه ماشین آلات سبک وسنگین در ۲۸ راهدار خانه استان( ۲۰ راهدار خانه ثابت و هشت راهدار خانه سیار) در راه های استان مستقر می باشد.

بر اساس گزارش های داره کل هواشناسی گیلان ؛ نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه سرد و بارشی در منطقه است؛  بنابراین به تناوب بارندگی و وزش باد ( پاره ای نقاط شدید) ، مه آلود بودن هوا، بارش برف در ارتفاعات و احتمال رعد و برق و تگرگ تا اوایل هفته آینده پیش بینی می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =