۲۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۱
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83560604
۰ نفر

برچسب‌ها

مه غلیظ تردد خودروها را در همدان کند کرد

همدان- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: مه غلیظ در ارتفاعات این استان سرعت خودروها را به ۳۰ تا ۴۰ کیلومتر در ساعت کاهش داد.

سرهنگ غلامعلی همایی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: بارش برف از عصر روز دوشنبه در تمامی جاده های این استان آغاز شد و تا ساعت ۲ بامداد امروز ادامه داشت.  

وی اضافه کرد: هم‌اینک مه غلیظ گردنه های این استان از جمله آورزمان در جاده همدان - نهاوند، آوج در جاده رزن - قزون و گردنه اسدآباد را فرا گرفته و موجب کندی تردد خودروها شده است.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه دید افقی رانندگان به کمتر از ۵۰ متر رسیده است اظهار داشت: در این گونه مواقع رانندگان با روشن کردن از نور پایین و رعایت فاصله طولی با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از برف پاک کن برای رفع رطوبت روی شیشه استفاده کنند.

سرهنگ همایی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به پاکسازی و نمک پاشی به موقع تیم های راهداری، تمامی راه های این استان باز بوده و تردد در آن جریان دارد.

وی گفت: با وجود اینکه نیازی به استفاده از زنجیر چرخ برای تردد از جاده های این استان نیست اما همراه داشتن زنجیر چرخ و چک کردن وسایل گرمایشی و برف پاک کن خودرو پیش از حرکت ضروری است.

سرهنگ همایی اظهار داشت: ۲۴ ساعت گذشته هیچگونه سانحه فوتی در جاده های برون شهری این استان رخ نداده اما در سه سانحه جرحی سه تن مجروح و مصدوم شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =