۲۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۸
کد خبرنگار: 1796
کد خبر: 83560603
۰ نفر

برچسب‌ها

پرداخت ۸۹۳۱ فقره تسهیلات ازدواج در قزوین

قزوین - ایرنا - بانک‌های استان قزوین از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۹۳۱ فقره تسهیلات ازدواج در مجموع به میزان ۲۸۶ میلیارد تومان پرداخت کرده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: متقاضیان دریافت این نوع تسهیلات با مراجعه حضوری به بانک‌ها و یا ثبت نام در سامانه قرض الحسنه ازدواج از این تسهیلات برخوردار شدند.

منوچهر حبیبی با بیان اینکه تا پایان سال جاری به حدود ۹ هزار متقاضی دیگر در استان قزوین تسهیلات ازدواج پرداخت می‌شود، اظهار داشت: سهمیه استان قزوین برای تسهیلات ازدواج ۱۷ هزار و ۸۶۴ فقره بود که ۵۰ درصد آن پرداخت شده است.

وی همچنین گفت: روند پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک‌های استان به سهولت انجام می‌شود و درحال حاضر متقاضی وجود ندارد که با موانع دریافت تسهیلات ازدواج روبرو شده باشد.

حبیبی تاکید کرد: بانک‌های استان قزوین باید در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج مشارکت داشته باشند و همه مسئولان استانی باید تلاش کنند تا میزان جذب تسهیلات افزایش یابد.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین خاطرنشان کرد: ایجاد نشاط اجتماعی در بین جوانان، تسهیل در امور ازدواج و توجه به مشکلات اقتصادی این قشر از مهم‌ترین مواردی است که در دستور کار مسئولان استانی قرار دارد.

۵۲ درصد ازدواج‌ها در مرکز استان قزوین انجام می‌شود.