امام جمعه پلدختر: بسیج پشتوانه نظام  و پیشرو در دفاع از ارزش ها است

خرم آباد – ایرنا – امام جمعه پلدختر گفت: بسیج نیروی ولایی و مقتدر، پشتوانه و حافظ اصلی نظام و پیشرو در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا  حجت الاسلام سید محسن موسوی شامگاه دوشنبه در جلسه گرامیداشت هفته بسیج شهرستان پلدختر، اظهار داشت: هفته بسیج فرصت مناسبی برای ترویج این فرهنگ و راهکارهای دفاع و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است .

وی با تبریک هفته بسیج ،افزود: بسیج یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در عرصه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، نظامی و اقتصادی دستاوردهای مهمی دارد و اقشار مختلف ایران با تفکر بسیجی ،پیرو ولایت و رهبری هستند.

امام جمعه پلدختر گفت:آمادگی نیروهای ولایی همواره در حوادث گوناگون در دفاع از نظام و ارزش ها ، اثر گذار بوده و فرهنگ بسیجی باید با قدرت و قوت هر چه تمامتر در جامعه تسری یابد.

وی افزود: یادواره ۳۱۲ شهید شهرستان پلدختر که در هفته بسیج برگزار می شود ، باید با منسجم و با شکوه و در خور شان شهدا و خانواده آنها و آبروی شهرستان باشد به طوری که در استان و کشور بدرخشد.

حجت الاسلام موسوی بر ضرورت ورود همه دستگاه های اجرایی در با شکوه برگزار کردن یادواره شهدا در پلدختر تاکید کرد و یادآورشد: هر جا که نام شهید در میان باشد نباید مماشات کرد و امید که همه بدون هیچ عذری در این راه همت و تلاش کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =