کلاس‌های دانشگاه پیام نور فارس تا آخر هفته تعطیل است

شیراز- ایرنا- دانشگاه پیام نور استان فارس اعلام کرد که کلاس‌های درس این دانشگاه طی روزهای سه‌شنبه تا پنجشنبه تعطیل است.

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس شامگاه دوشنبه اعلام کرد که همه کلاس‌های این دانشگاه به مدت سه روز تعطیل است. 

دانشگاه پیام نور شیراز در روزهای یکشنبه و دوشنبه به دلیل دشواری در رفت‌وآمد تعطیل اعلام شده بود. 

دانشگاه‌های شیراز، علوم پزشکی شیراز و صنعتی شیراز پیش از این سه‌شنبه و چهارشنبه را تعطیل اعلام کرده‌اند. 

اعتراض ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.
در برخی شهرها این اعتراض ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد. پیش از این، مسدود شدن برخی خیابان‌ها در شیراز سبب شد دانشگاه‌های فارس روزهای یکشنبه و دوشنبه را تعطیل اعلام کنند. 

علی ربیعی سخنگوی دولت، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهارنظرهایی جداگانه تاکید کرده اند که موضوع تغییر بهای بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است.
همچنین دولت با توجه به دغدغه هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی که از این مسیر به دست می آید در قالب یارانه ای جداگانه به حدود ۶۰ میلیون نفر از مردم ایران پرداخت کند و مهمترین مساله دولت در این اصلاح قیمت ، اصلاح نظام پرداخت یارانه به نفع همه مردم بوده است.
دولت تاکید کرده است که به سرعت سازو کار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره مند خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =