امام جمعه یزد: مردم با صبوری، فتنه دشمنان را خنثی کنند

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه یزد گفت: مردم با بصیرت و صبوری در کنار مسئولان، توطئه و فتنه جدید دشمنان نظام و انقلاب‌ اسلامی را خنثی کنند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری عصر دوشنبه در جمع گروهی از بسیجیان با اشاره به سخنان مقام معظم‌رهبری در خصوص افزایش قیمت بنزین توسط سران قوا افزود: سخنان حکیمانه رهبری موجب پیشگیری از نقشه‌های دشمنان نظام شد .

وی ادامه داد: دشمنان با توجه به ضربه‌هایی که از ملت و نظام خورده‌اند همیشه آماده فتنه‌انگیزی هستند ولی فرمایشات مقام معظم‌رهبری مانع از این کار شده و مردم نیز باید در مقابل مشکلات صبوری به خرج دهند و تابع ولایت باشند.

امام جمعه یزد تاکید کرد: بسیجیان باید همانند ۴۰ سال گذشته آماده خدمت‌رسانی به نظام و ملت در همه عرصه‌ها باشند و همچنان در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنند.

ناصری اظهار داشت: حراست از انقلاب‌اسلامی کار بسیار مهمی است و همه باید برای حفاظت از نظام در همه زمینه‌ها فداکاری و ایثار داشته باشیم که یکی از راه‌های آن این است که پایداری خود را در مقابل دشمنان ادامه دهیم.

همچنین فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: نگاه بسیج نگاه ناشی از فرهنگ علوی است که مبتنی بر یتیم نوازی، کمک به اقشار مستضعف جامعه، محرومیت‌زدایی و کمک به مردم است.

سرهنگ رضا پورشمسی افزود: فرهنگ ما مجموعه‌ای از بینش‌ها و باورهایی است که ناشی از تفکر ماست، بنابراین باید در مسیر دین و اهداف‌ الهی نظام حرکت کنیم.

وی اظهار داشت: نگاه بسیج نگاه ناشی از فرهنگ علوی است که مبتنی بر کمک به اقشار مستضعف جامعه، محرومیت‌زدایی و کمک به مردم و برگرفته از فرهنگ عاشوراست.

استان یزد ۳۰۰ هزار بسیجی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =