۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۳
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83560359
۰ نفر

برچسب‌ها

فراخوان مسابقه معرفی کتاب‌های انتشارات علمی و فرهنگی منتشرشد

 تهران- ایرنا- به مناسبت هفته کتاب، مسابقه معرفی کتاب انتشارات علمی و فرهنگی توسط این انتشارات برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی، این انتشارات به مناسبت هفته کتاب مسابقه معرفی کتاب برگزار می‌کند که متقاضیان می توانند با رعایت شرایط مسابقه به رقابت بپردازند.

متقاضیان می توانند یک عنوان کتاب از کتاب‌های منتشر شده انتشارات علمی و فرهنگی را به صورت آزادانه انتخاب کنند و بین ۸۰۰ تا یک هزار کلمه در سطح تخصصی با کیفیت مطلوب و قابل قبول  و رعایت معیارهای حرفه‌ای معرفی کتاب را انجام دهند.

مطلب نوشته شده باید در صفحه جداگانه و به صورت فایل Word ارسال و نام، نام‌خانوادگی، شماره تلفن و آخرین مدرک تحصیلی در ذیل مطلب ذکر شود و به صورت اختصاصی برای این فراخوان نوشته شده باشد به این معنا که پیش از این در فضای مجازی یا رسانه‌های مکتوب منعکس نشده باشد.

در این فراخوان آمده است که ارسال بیش از یک معرفی کتاب بلامانع است به شرط آنکه چاپ کتاب در انتشارات علمی و فرهنگی رعایت شده باشد و محدودیت سنی برای شرکت‌کنندگان نیز وجود ندارد.

به برگزیده اول این مسابقه یک دوره کتاب تاریخ تمدن نوشته ویل دورانت و نفرات دوم تا پنجم هرکدام ۵ عنوان از کتاب‌های انتشارات علمی و فرهنگی اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۵ آذرماه ۱۳۹۸ به نشانی الکترونیک naghd@elmifarhangi.com ارسال کنند و یا فایل خود را در قالب لوح فشرده به نشانی خیابان نلسون ماندلا(آفریقا)، چهارراه حقانی(جهان کودک) کوچه کمان، پلاک ۵، انتشارات علمی فرهنگی بخش روابط عمومی ارسال کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =