زرینچه: سازمان لیگ با درخواست استقلال مخالفت کرد

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال استقلال، گفت: سازمان لیگ برتر با درخواست باشگاه استقلال مخالفت کرد و طبق برنامه اعلام شده روز دوشنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی مازندران خواهیم رفت.

«جواد زرینچه» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: باشگاه اسقلال به دنبال این بود بازی با نساجی مازندران یکروز زودتر برگزار شود و برای تحقق این امر به سازمان لیگ فوتبال درخواست کتبی دادیم.

وی افزود: با توجه به اینکه در روز یکشنبه پروازی از تهران به مازندران انجام نمی‌شود، مجبور هستیم با اتوبوس به این شهر رفته و بازگردیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال، خاطرنشان کرد:  بازیکنان تیم ما از انگیزه‌ زیادی برای بازی با نساجی مازندران برخوردار هستند. هدف تیم، کسب پیروزی و تداوم روند مثبت اخیر است.

وی تاکید کرد: استقلال در فضایی آرام و بدون حاشیه برنامه‌های خود را برای موفقیت و شادی هواداران دنبال می‌کند و همه مجموعه باشگاه تلاش می‌کنند تا این تیم بهترین نتایج را به دست آورد.

زرینچه در پایان گفت: استقلال در هفته‌های اخیر در سایه اتحاد و همدلی نتایج مطلوبی گرفته و به امید خدا این روند ادامه خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =