۲۷ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 1498
کد خبر: 83560083
۰ نفر

برچسب‌ها

بازارچه دیپلماتیک خیریه کره جنوبی با مشارکت ایران برگزار شد

پکن- ایرنا- پنجاه و هفتمین دوره بازارچه دیپلماتیک خیریه کره جنوبی امروز دوشنبه با حضور سفارتخانه های مختلف از جمله سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی، در این بازارچه که با همت همسران سفرای سفارتخانه‌های خارجی مقیم و همسر شهردار سئول در هتل لوته این شهر برگزار شد غرفه ایران که با همت همسران دیپلمات های ایرانی و برخی دیگر از بانوان هموطن برپا شده بود، مورد استقبال گسترده دیپلمات های مقیم و انبوه مراجعین کره ای قرار گرفت.

غذاهای متنوع ایرانی و انواع شیرینی، صنایع دستی و محصولات فرهنگی از جمله اقلام ارائه شده در غرفه جمهوری اسلامی ایران در بازارچه خیریه دیپلماتیک سئول بود.

این بازارچه خیریه با مدیریت انجمن بین المللی زنان سئول و گروهی از همسران سفرا و دیپلمات های مقیم و با مشارکت سفارتخانه‌های مقیم، سازمان‌های خیریه کره ای و خارجی و حمایت برخی شرکت های بازرگانی هر سال برگزار می‌شود.

در بازارچه خیریه دیپلماتیک امسال کره جنوبی، بیش از ۳۵ سفارت خارجی و ۴۶ انجمن خیریه کره ای و خارجی حضور داشتند و عواید ناشی از این بازارچه صرف امور خیریه از جمله آموزش، اهدای عضو و مداوای کودکان بیمار و نیازمند می‌شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =