اخلالگران ۳۲ آمبولانس را از بین بردند

تهران - ایرنا - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اخلالگران در روزهای گذشته ۶۰ میلیارد تومان به آمبولانس‌ها و پایگاه‌های اورژانس خسارت زدند و ۳۲ آمبولانس را از بین بردند.

کیانوش جهانپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سلامت ایرنا افزود: در روزهای اخیر که در برخی شهرها شاهد ناآرامی و خرابکاری اخلالگران هستیم، مهمترین دغدغه وزارت بهداشت رسیدگی سریع به مصدومان و زخمی هایی است که توسط اخلالگران آسیب می بینند اما متاسفانه در مواردی شاهد راهبندان و بسته بودن راه ها هستیم و امکان انتقال مصدومان و بیماران به مراکز درمانی با مشکل مواجه می شود.

وی گفت: آشوبگران در روزهای گذشته تا صبح امروز بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان به آمبولانس ها، خودروهای امدادی و پشتیبانی و برخی پایگاه های فوریت های پزشکی خسارت زدند و اخلالگران به ۳۲ آمبولانس و تعدادی خودروهای امدادی و پشتیبانی و پنج پایگاه فوریت های پزشکی شهری خسارت زدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت افزود: مهمترین دغدغه وزارت بهداشت رسیدگی و انتقال سریع مصدومان و بیماران است و از مردم می خواهیم شرایطی را فراهم کنند تا آمبولانس ها به سرعت بتوانند افراد نیازمند به خدمات درمانی را منتقل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =