نوسان قیمتی خاصی در بازار کهگیلویه و بویراحمد گزارش نشد

گچساران - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون با استفاده از توان نیروی انسانی و تجهیزات خودرویی دستگاه های اجرایی دیگر گشت های مشترک به صورت شبانه روزی در حال انجام است و نوسان قیمت خاصی در بازارهای استان مشاهده نشده است.

سالار حسین پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: افزایش قیمت ۲ محصول کشاورزی گوجه فرنگی و پیاز قرمز به دلیل تغییرات فصلی بوده و ارتباطی با طرح مدیریت مصرف سوخت ندارد.

وی بیان کرد: افزایش کرایه خودروهای حمل و نقل درون شهری و برون شهری از مهمترین گزارش هایی است که از سوی مردم به سامانه ۱۲۴ گزارش شده است.

حسین پور ابراز داشت: مسئولیت تاکسی های درون شهری، شهرداری  ها و  خودروهای برون شهری، سازمان حمل و نقل جاده ای است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: قرار است در جلسه ای با حضور کارشناسان و مسئولان نرخ های مصوب جدید  کرایه تاکسی درون و برون شهری به رانندگان اعلام شود و تا آن زمان رانندگان اقدام به افزایش قیمت خودسرانه کرایه ها نکنند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اصناف خود مشتری کالاهای دیگر هستند و بیشتر آنان با انصاف هستند تاکید کرد: با وجود این مردم بهترین یاریگران بازرسان بازار هستند.

حسین پور تصریح کرد: با وجود تلاش شبانه روزی بازرسان و همه دستگاه های اجرایی اما در صورت مشاهده تخلف مردم می توانند در محل بمانند تا در کمترین زمان ممکن بازرسی به محل اعزام شوند.

استان کهگیلویه و بویراحمد  با ۷۲۳ هزار نفر جمعیت ۵۰ هزار واحد صنفی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =