ورمزیار: استقلال روز سختی در قائمشهر خواهد داشت

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: بازی در قائمشهر شرایط خاص خودش را دارد و به طور حتم روز سختی برای استقلال در پیش خواهد بود اما این تیم توانایی آن را دارد که به نتیجه مطلوب برسد.

«صادق ورمزیار» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در بهترین روزهای خود به سر می‌برد و با آمادگی کامل به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت.

وی افزود: استقلال در ابتدای لیگ به خاطر عدم هماهنگی و عدم شناخت استراماچونی از بازیکنان استقلال نتوانست نتایج خوبی کسب کند اما هرچه از لیگ برتر گذشت، شرایط این تیم بهتر شد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استراماچونی یک مربی باهوش و با تدبیر است و در روش و تاکتیک بازیکنان استقلال تغییراتی به وجود آورد که این تغییرات به سود آبی‌پوشان تمام شد.

ورمزیار تصریح کرد:استقلال توانایی موفقیت در لیگ نوزدهم را دارد به شرط اینکه روند موفقیت آبی‌پوشان ادامه داشته باشد و در ادامه مسابقات دچار لغزش نشوند.

وی تاکید کرد: میلیچ در سمت چپ خط دفاعی استقلال عملکرد موفقی داشته و به یکی از ارکان اصلی در پیروزی‌های این تیم تبدیل شده است.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: بازی در قائمشهر شرایط خاص خودش را داشته و به طور حتم روز سختی برای استقلال در پیش خواهد بود اما این تیم توانایی آن را دارد به نتیجه مطلوب برسد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha