۲۷ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۴
کد خبرنگار: 1100
کد خبر: 83559897
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد در جاده‌ها در روز بارانی فارس روان است

شیراز-ایرنا-رئیس مرکز مدیریت راه های استان فارس گفت: تردد در تمام راه های فارس با وجود بارش باران و برف روان است و هیچ کدام از راه های استان بسته نشد.

حمید احمدی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر از شدت بارندگی در برخی از محورها کاسته شده و تردد در راه های مواصلاتی استان فارس به صورت عادی در حال انجام است.
وی ادامه داد: در محور سپیدان به یاسوج و یاسوج به اقلید با بارش برف مواجه هستیم اما تمام محورهای مواصلاتی باز است.
رئیس مرکز مدیریت راه های استان فارس گفت: مسیرهایی که روزهای شنبه و یکشنبه در پی اصلاح قیمت بنزین بسته شده بودند، باز هستند و مشکلی در این مسیرها وجود ندارد.

اعتراض ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.
در برخی شهرها این اعتراض ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد. روزهای شنبه و یکشنبه برخی افراد در اعتراض به اصلاح قیمت بنزین، برخی مسیرهای مواصلاتی استان فارس را مسدود و در تردد خودروها خلل ایجاد کردند. 

علی ربیعی سخنگوی دولت، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهارنظرهایی جداگانه تاکید کرده اند که موضوع تغییر بهای بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است.
همچنین دولت با توجه به دغدغه هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی که از این مسیر به دست می آید در قالب یارانه ای جداگانه به حدود ۶۰ میلیون نفر از مردم ایران پرداخت کند و مهمترین مساله دولت در این اصلاح قیمت ، اصلاح نظام پرداخت یارانه به نفع همه مردم بوده است.
دولت تاکید کرده است که به سرعت سازو کار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره مند خواهند شد.

اخبار مرتبط