بازیکن تیم فوتبال امید: باید به کرواسی برگردم

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال امید ایران گفت: باید فردا به کرواسی برگردم چرا که باشگاه با حضورم در بازی مقابل قطر موافقت نکرد. این مسابقه خارج از زمان فیفادی برگزار می‌شود.

مهدی مهدی‌خانی بازیکن باشگاه واراژدین کروواسی یکی از نفرات حاضر در هر ۲ بازی تیم المپیک برابر اندونزی بود. وی در خصوص این ۲ مسابقه اظهار داشت: به نظرم سفر طولانی به اندونزی برای بچه‌ها بسیار خسته کننده و پرفشار بود با این وجود به این تجربه نیاز داشتیم چون دقیقا شرایط مشابهی را در تایلند تجربه خواهیم کرد. سفر طولانی، اختلاف ساعت و شرایط متفاوت آب و هوایی، در واقع این مسائل هم در کنار موضوعات فنی چالش های ما در مسابقات تایلند خواهند بود.

مهدی‌خانی همچنین گفت: در این ۲ بازی بسیار بی‌دقت بودیم. بچه‌ها همه تلاش خودشان را کردند ولی فرصت‌ها را به سادگی از دست دادیم. در مقابل بازیکنان اندونزی از فرصت‌ها به خوبی استفاده کردند. به طور کلی بازی تدارکاتی فرصت شناسایی و هماهنگ‌کردن نفرات است. کادر فنی در هر بازی ۶ تعویض انجام داد و به دنبال شناسایی شرایط بازیکنان است. البته اگر دقت بیشتری ‌میکردیم و اشتباهات خودمان کمتر بود در هر ۲ بازی پیروز می‌شدیم.

بازیکن باشگاه واراژدین در پایان گفت: به همراه تیم در دوحه حضور دارم ولی باید فردا شب به کروواسی برگردم چرا که باشگاه با حضورم در بازی مقابل قطر موافقت نکرد. این مسابقه خارج از مقطع فیفا دی برگزار می‌شود. البته هماهنگی خوبی صورت گرفته و در اردوی بعدی که آذرماه شروع می‌شود تا پایان مسابقات نهایی می‌توانم تیم را همراهی کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =