ناوگان حمل و نقل برون شهری حق افزایش کرایه ندارند

ایلام- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با تاکید بر ممنوعیت افزایش نرخ حمل و نقل در این استان گفت: هیچ گونه افزایش کرایه برون شهری وجود ندارد.

نورالله دلخواه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هرگونه افزایش کرایه تاکسی های حمل و نقل برون شهری ممنوع بوده چراکه ناوگان حمل و نقل اتوبوسی و باری بی نیاز از دریافت بنزین هستند و تاکسی ها نیز سهمیه سوخت دریافت می کنند.

وی افزود: بر اساس تصمیم ستاد سوخت، برای تاکسی های برون شهری(تک سوز) ۷۵۰ لیتر و برای ناوگان دوگانه سوز ۴۵۰ لیتر اختصاص یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد: ما به تفاوت سوخت آبان ماه نیز از اول ماه آذر به سهمیه سوخت تاکسی های برون شهری محاسبه و واریز خواهد شد.

دلخواه ادامه داد: بر اساس پیمایشی که خودروهای سواری عمومی بین شهری دارند متناسب با آن سهمیه نهایی بنزین در کارت سوخت آنها شارژ می شود.

به گفته وی، آن دسته از ناوگان سواری کرایه ای که پیمایش داشته و در جابجایی مسافر فعالیت بیشتری داشته باشند سوخت بیشتری به آنها اختصاص می یابد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام تاکید کرد: مردم می‌توانند مسائل و شکایت‌های خود را، باشماره تلفن ۱۴۱ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ مطرح کنند.  

بیش از یک هزار تاکسی برون شهری در استان ایلام وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =