نشریه قطری: الریان در صورت برخورد به استقلال، کار سختی پیش رو دارد

تهران- ایرنا- بدنبال انتشار جدول رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ - ۲۰۲۰ آسیا در رسانه‌های قطری، نشریه استاد الدوحه در گزارشی به روبرو شدن احتمالی الریان و استقلال در پلی‌آف اشاره کرد و حریف ایرانی را برای نماینده قطر، رقیبی دشوار خواند.

براساس اعلام کنفدارسیون فوتبال آسیا (ای اف سی)، سهمیه قطر در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ۲ بعلاوه ۲ سهمیه است و این بدان معنا است که علاوه بر السد به عنوان قهرمان لیگ ستارگان قطر و الدحیل به عنوان قهرمان جام ولیعهد که به طور مستقیم راهی مرحله گروهی می‌شوند، مسیر تیم‌های السیلیه و الریان نیز برای رسیدن به مرحله گروهی از پلی‌آف می‌گذرد.

در این گزارش آمده است: مطابق جدول اعلام شده از سوی ای‌اف‌سی و به نقل از رسانه‌های قطری در دور نخست پلی‌آف الرفاع بحرین و چنای سیتی هند به مصاف یکدیگر خواهند رفت و برنده این دیدار در دور دوم با شهرخودرو ایران روبرو خواهد شد و برنده این بازی نیز در دور سوم در برابر السیلیه قرار خواهد گرفت که البته در این صورت مسیر سختی پیش روی نماینده قطر نیست.

در سوی دیگر اما، مسیر الریان برای رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰، به نظر سخت‌تر است چرا که برنده دیدار دور نخست پلی آف مابین الفیصلی اردن و الکویت کویت در دور دوم با استقلال ایران روبرو می‌شود و برنده این دیدار نیز در دوحه قطر با الریان سرشاخ می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =