۲۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۷
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83559586
۰ نفر

برچسب‌ها

رشد ۱۰۱ درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج در زنجان

زنجان – ایرنا – مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: این بانک از ابتدای امسال تاکنون ۴۹۵ مورد تسهیلات ازدواج به زوج های جوان پرداخت کرد که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۰۱ درصدی یافته است.

سلمان داشاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: میزان تسهیلات پرداخت شده در این مدت ۱۶۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بوده است.

وی یادآوری کرد: تعداد تسهیلات پرداخت شده در مدت مشابه سال گذشته ۲۴۶ مورد بود.

مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: برای این تعداد متقاضی وام ازدواج نیز ۳۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده بود.

داشاد خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون نیز علاوه بر رشد در تعداد پرداختی ها در مبلغ تسهیلات ازدواج برای زوج های جوان نیز رشد ۳۲۲ درصدی داریم.

وی اضافه کرد: تسهیلات ازدواج به متقاضیان به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، کمک به تهیه و خرید جهیزیه و لوازم معیشتی ضروری پرداخت می شود.

مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: پرداخت وام ازدواج در کمترین زمان ممکن به محض تکمیل شدن پرونده از سوی زوجین بلافاصله به حساب آنها واریز می شود.
به گفته داشاد، هیچ محدودیتی در پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج برای زوج ها وجود ندارد و نوعروس و داماد هر کدام جداگانه می توانند پس از ثبت نام در سامانه قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی و معرفی به بانک، این تسهیلات را دریافت کنند.
وی اظهار داشت: زوج هایی که متقاضی دریافت تسهیلات وام ازدواج هستند می توانند پس از معرفی، به شعب تحت پوشش این بانک مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، در حال حاضر پرداخت تسهیلات برای هر یک از زوج های جوان ۳۰۰ میلیون ریال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =