بارش برف سنگین در جاده‌های زنجان جریان دارد

زنجان – ایرنا – رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر بارش برف در آزاد راه‌ها و جاده‌های اصلی و فرعی این استان جریان دارد، رانندگان خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

محمد محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون بارش برف در آزاد راه زنجان – قزوین، جاده ترانزیت زنجان – خرمدره – ابهر، زنجان – تهم – چورزق، زنجان – همدان، زنجان – دندی، زنجان – طارم و ابهر – خدابنده جریان دارد.
وی تاکید کرد: بارش برف در مسیر زنجان – همدان و ابهر – خدابنده سنگین است.

رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: براساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تا ساعاتی دیگر بارش برف آزاد راه زنجان – تبریز و جاده ترانزیت زنجان – میانه را فرا می گیرد.

محمدی تاکید کرد: رانندگان عبوری از جاده های کوهستانی این استان لوازم گرمایشی، تجهیزات ایمنی و زمستانی همراه داشته باشند و خودروهای خود را به چراغ های مه شکن مجهز کنند.

وی خاطرنشان کرد: ۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و صعب‌العبور این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.

رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱ و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.
محمدی افزود: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های این استان با سامانه ۱۸۱۶ در تماس باشند.
به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت کرد: تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.
مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =