نوبت بعد از ظهر مدارس چهارمحال وبختیاری دوشنبه تعطیل شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری گفت: به علت بارش برف و برودت هوا و احتمال آبگرفتگی و یخ‌زدگی معابر، نوبت بعد از ظهر مدارس استان روز دوشنبه بیست و هفتم آبانماه تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایرنا، فرحناز قائدامینی روز دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌های استان افزود: براساس وضعیت مناطق آموزشی و همچنین میزان بارش و هماهنگی با فرمانداری و آموزش وپرورش مناطق، روز دوشنبه مدارس استان در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و بعداز ظهر روز دوشنبه تعطیل است.

براساس اعلام هواشناسی چهارمحال وبختیاری سامانه بارشی که از روز گذشته وارد استان شد، در ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه کوهرنگ ۳۲ سانتی‌متر برف معادل ۳۹ میلیمتر باران، در شهرهای شلمزار و فارسان ۳۱ سانتی‌متر برف، بروجن ۱۵ سانتی‌متر، شهرهای شهرکرد، بن و بلداجی ۱۴ سانتی‌متربرف به همراه داشته است.

در همین مدت در ایستگاه صمصامی ۳۵ میلیمتر باران، لردگان ۲۷ میلیمتر، فلارد ۳۲ میلیمتر و سورشجان ۲۵ میلیمتر باران گزارش شده است.

این سامانه تا اواخر وقت دوشنبه رگبار برف و باران به همراه دارد و پس از آن جوی پایدار همراه با کاهش محسوس دما در استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایرنا، در سال تحصیلی جاری ۲۰۶ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس استان چهارمحال وبختیاری مشغول  تحصیل هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =