تمامی جایگاه‌های سوخت سیستان و بلوچستان فعال هستند

زاهدان- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: روند سوختگیری خودروها در همه جایگاه‌های این استان همانند روزهای گذشته عادی و بدون ازدحام در جریان است.

غلام‌محمد احمدی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جایگاه‌های سوخت برخلاف روزهای گذشته بدون وجود صف‌های طولانی به فعالیت عادی مشغول هستند.

وی گفت: تمام جایگاه‌ها در حال ارائه سوخت به مردم هستند و هیچ‌گونه نگرانی بابت تامین سوخت مورد نیاز بویژه بنزین در سیستان و بلوچستان وجود ندارد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان با اشاره به فاصله طولانی شهرهای سیستان و بلوچستان از یکدیگر افزود: باید در ارتباط با سهمیه بندی بنزین وزارت کشور و سازمان‌های مربوطه طی بررسی‌هایی استثنائاتی برای برخی استان‌ها قائل شوند.  

وی به طرح کدینگ نیز اشاره کرد و گفت: این طرح همچنان در سیستان و بلوچستان ادامه دارد.

احمدی اظهار داشت: ۲ جایگاه سی‌ان‌جی در ایرانشهر و زاهدان فعال هستند که پس از افزایش تعرفه بنزین استقبال از گازسوز کردن خودروها بیشتر شده است.

وی ادامه داد: برای احداث و راه‌اندازی جایگاه سی‌ان‌جی در سیستان و بلوچستان هیچ‌گونه محدودیتی نداریم و در این زمینه فراخوان نیز منتشر شده است.

به گزارش ایرنا شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که با ۶۲ جایگاه عرضه سوخت، وظیفه تامین سوخت نواحی مرکزی (زاهدان)، زابل، خاش و سراوان در سیستان و بلوچستان را بر عهده دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =