۲ نماینده از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی قانع شدند

تهران - ایرنا - ولی ملکی نماینده مشکین شهر و احد آزادی خواه نماینده ملایر از پاسخ‌های محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی قانع شدند.

در جلسه امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی سوال ولی ملکی، نماینده مشکین‌شهر مبنی بر علت انتخاب و به کار گماردن افراد غیر متخصص در راس بنگاه های بزرگ اقتصادی که سبب ورشکستگی و نهایتا و واگذاری آن‌ها به بخش خصوصی به قیمت بسیار پایین‌تر از قیمت واقعی می‌شود، مطرح شد و پس از استماع پاسخ‌های حجتی، نماینده مطرح کننده سوال از پاسخ ارائه شده قانع شد.

نماینده مردم مشکین شهر در طرح سوال خود به مسائلی مانند مدیریت نیابتی این بنگاه‌ها توسط وزارت جهاد کشاورزی و همچنین حضور مدیران سیاسی فاقد سابقه مدیریت بنگاه های اقتصادی گفت: وزیر جهاد کشاورزی می‌گوید مشکلات خصوصی سازی به علت وجود نقص در قانون و عدم وجود اختیارات لازم برای وزیر مربوطه است. لذا از ریاست مجلس درخواست می‌شود، هر چه سریعتر برای حل مشکلات قانونی مربوطه اقدامات لازم انجام شود.

نهایتا وی اعلام کرد که از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی قانع شده است.

نماینده ملایر از پاسخ های وزیر جهادکشاورزی قانع شد

احد آزادی خواه، نماینده مردم ملایر با طرح سوالی از وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر علت فقدان برنامه عملیاتی و اجرایی برای کشت محصولات کشاورزی که به صورت غیراستاندارد آب مصرف می کنند، در جلسه امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی، شاهد پاسخگویی وزیر مربوطه بود.

آزادی خواه در طرح سوال خود با اشاره به الزامات قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر مکانیزه کردن کشاورزی و اصلاح الگوی کشت اقدامات وزارت کشاورزی در این راستا را ناکافی دانست و گفت: من از تلاش های وزیر کشاورزی اطلاع دارم، اما انتظار می رود ایشان برای حل مشکلات موجود در مسیر انجام الزامات برنامه ششم توسعه اقدامات بیشتری انجام دهد و با در جریان قرار دادن رئیس جمهور و سایر اعضای کابینه، شاهد اقداماتی اساسی تر در این راستا باشیم.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی پس از استماع پاسخ های وزیر جهاد کشاورزی، با اخذ وعده تشکیل جلساتی کارشناسی برای یافتن راه های برطرف کردن مشکلات موجود، از پاسخ های وزیر قانع شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =