وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان حافظ نظام و انقلاب است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب‌شیر گفت: وحدت و یکپارچگی موحود بین مردم و مسئولان، حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

عادل اصغرپور روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج در این شهرستان با اشاره به نقش بسیج در ۸ سال دفاع مقدس و دوره های بعدی گفت: امروز بسیج توانسته است به سبب قدرت مردمی و حمایت امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب از بزرگترین بحران ها که جنگ تحمیلی نمونه بارز آن بود سربلند بیرون بیاید.
وی با اشاره به نقش ولی فقیه در پایداری نظام اسلامی در ۴۰ سال گذشته افزود: تبعیت از ولایت فقیه موجب شده است که بسیج به نیرویی جهانی تبدیل شود و در برابر قدرت های بزرگ ایستادگی کند.
فرماندار عجب شیر ادامه داد: ایجاد فتنه ها و تهاجمات فرهنگی غرب علیه کشور ناشی از پیروزی بسیج در میادین مختلف و در مقابله با توطئه های دشمنان است.

اصغرپور خواستار برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های بسیج توسط سپاه پاسداران و همکاری ادارات و نهادهای شهرستان در این راستا شد و افزود: دشمنان در هر مقطعی از انقلاب از توطئه ها و حیله های مختلف علیه نظام جمهوری اسلامی استفاده کرده و می کنند اما با تفکر بسیجی و رشادت های بسیجیان این توطئه ها نقش برآب شده است.

فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر نیز در این جلسه  تبعیت از رهبری را خنثی کننده همه توطئه های دشمن عنوان کرد و افزود: ضروری است انگیزه و اهداف بسیج در افکار عمومی و جامعه همچان پایدار مانده و ضمن تقویت، گسترش یابد.
سرهنگ یحیی حیدرپور گفت : اشاعه فرهنگ بسیج در جامعه موجب تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی شده و توطئه های دشمنان انقلاب و اسلام را نقش بر آب خواهد کرد.
سرهنگ حیدرپور در ادامه با تشریح برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان عجب شیر گفت: امسال بیش از ۱۰۰عنوان برنامه برای اجرا از سوی رده های مقاومت بسیج پیش بینی شده است.

وی افزود: این برنامه ها شامل انواع مسابقات و همایش های سیاسی، فرهنگی و هنری، ستون کشی بسیجیان شهرستان، حضور مسئولان در پایگاه های بسیج، غبارروبی مزار شهدا، افتتاح ۵باب خانه محروم، جشن تولد ۴۰ سالگی انقلاب، اهدای جهیزیه، برپایی نمایشگاه های متعدد در سطح شهر، برگزاری چندین یادواره شهدا با هدف نشر فرهنگ ایثار و شهادت، دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و بسیجیان و برگزاری مراسم پرفیض دعای ندبه می باشد که با حضور اقشار مختلف مردم و بسیجیان شهرستان اجرا خواهند شد.
وی همچنین از برگزاری همایش بزرگ حضور حماسی بسیجیان با عنوان شکوه پایداری در این شهرستان خبر داد و گفت: این همایش با هدف نمایش قدرت و اقتدار بسیج در روز پنجم آذر خبر خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =