یک محموله کمک مردمی از گنبد برای زلزله‌زدگان آذربایجان ارسال شد

گنبدکاووس - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: یک محموله شامل اقلام بهداشتی اهدایی توسط محمد شهرکی خیر این شهرستان برای زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی ارسال شد.

اصغر نودهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این محموله شامل ۲۵۰ بسته لوازم بهداشتی مانند پودر لباس‌شویی، خمیردندان، مسواک، صابون، پوشک، دستمال کاغذی، شانه و حوله بوده که بعد از تحویل به هلال احمر با یک دستگاه کامیون به منطقه زلزله‌زده ارسال شد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر گنبدکاووس آمادگی کامل دارد در صورت اعلام نیاز مناطق حادثه‌دیده از جمله زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی هرگونه همکاری را در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و اعزام نیروی امدادی داشته باشد.  

رییس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس ادامه داد: علاوه برای محمد شهرکی، چهار خیر دیگر گنبدکاووس از جمله داوود بخشی، حسین نظری، آنامحمد آق‌پور و محمد درتومی هم برای کمک به زلزله‌زدگان اعلام آمادگی کرده‌اند.

نودهی گفت: مردم خیر و نوعدوست شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس همواره در کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان در هر نقطه از کشور در کنار هلال‌احمر در صف‌ نخست قرار دارند.

به گزارش ایرنا، زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه و ۳ ثانیه بامداد جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ حوالی شهر ترک از توابع شهرستان میانه در آذربایجان شرقی را لرزاند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =