۲۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۳
کد خبرنگار: 2055
کد خبر: 83559059
۰ نفر

برچسب‌ها

برنامه‌های پنجمین روز هفته کتاب اعلام شد

تهران-ایرنا- نشست «آینده کتاب در حوزه‌ محتوا»، همزمان با پنجمین روز هفته کتاب از ساعت ۱۳ تا ۱۵ در سرای اهل قلم‌ خانه کتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری بیست‌وهفتمین دوره‌ی هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران، نشست «آینده کتاب در حوزه‌ محتوا» توسط موسسه خانه کتاب و پژوهشگاه مطالعات فرهنگی از ساعت ۱۳ تا ۱۵ در سرای اهل قلم‌ خانه کتاب در تهران برگزار می‌شود.

انجمن حمایت از بیماران کلیوی نیز با مشارکت موسسه خانه کتاب، شهرداری تهران و خیران فرهنگی، همزمان با پنجمین روز از هفته کتاب در بخش دیالیز دو بیمارستان لبافی‌نژاد و هاشمی‌نژاد افتتاح می‌شود تا هم بیماران و هم همراهان بتوانند در مدت زمان چهار تا پنج ساعت زمان لازم برای دیالیز به مطالعه بپردازند. 

مراسم تجهیز و راه‌اندازی کتابخانه مرکز انجمن حمایت از بیماران کلیوی روز دوشنبه (۲۷ آبان ماه) برگزار خواهد شد.

نشست «در مکتب تجربه: گفتگو با چند ناشر صاحبنام درباره‌ی همکاری با ویراستاران» توسط انجمن ویراستاران و با مشارکت موسسه خانه کتاب روز دوشنبه (۲۷ آبان ماه) از ساعت ۱۶ تا ۱۸ همزمان با پنجمین روز هفته کتاب در سرای اهل قلم‌ خانه کتاب در تهران برگزار می‌شود.

همچنین افتتاح دو کتابخانه‌ی همسایگی از دیگر برنامه‌های پنجمین روز هفته کتاب است. کتابخانه‌ی همسایگی ساعت ۱۰:۳۰ در خیابان گلبرگ، انتهای خیابان شهید ملکی، برج دوقلو خیابان بهار توسط معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۸ با مشارکت موسسه خانه کتاب افتتاح می‌شود.

همچنین کتابخانه همسایگی دیگری در ساعت ۱۵ در نشانی بزرگراه نواب شمال به جنوب، خیابان محبوب مجاز، کوچه پرستو، مقابل کوچه دوست قرین، مجتمع سرو ۱ توسط شهرداری منطقه ۱۰ با مشارکت موسسه خانه کتاب افتتاح می‌شود.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳  آبان ماه در سراسر کشور آغاز شده است و تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد. همچنین فایل پوستر و تیزر بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران بر روی سایت هفته کتاب به نشانی اینترنتی hafteyeketab.ketab.ir بارگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =