۳۲۲ میلیون ریال در قالب طرح مفتاح الجنه به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد کمک شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۲۲ میلیون ریال از ابتدای امسال تاکنون در قالب طرح مفتاح الجنه از سوی نیکوکاران بومی و غیربومی به خانوارهای مددجوی زیر پوشش کمیته امداد این استان کمک شده است.

قباد مبشری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح مفتاح الجنه با هدف بازدید، سرکشی و دلجویی از خانوارهای مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در کشور و کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور به منظور ایجاد فرصت لازم برای نیکوکاران و مسئولان اجرایی استان ها که علاقمند به هم ‌نشینی‌ با نیازمندان هستند طرح مفتاح الجنه را تهیه و اجرا کرده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اجرای این طرح سبب ایجاد اُلفت و دوستی هر چه بیشتر بین نیکوکاران و مسئولان اجرایی با  محرومان می شود.

مبشری عنوان کرد: بر اساس این طرح تعدادی نیکوکار بومی و غیربومی به همراه جمعی از مسئولان اجرایی و امدادگران کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با مشکلات و نیازمندی ‌های خانوارهای مددجوی زیر پوشش کمیته امداد استان آشنا شده و برای کاهش آنها تلاش می ‌کنند.

وی ابراز داشت: بازدید، سرکشی و دلجویی از ۵۵۹ خانوار مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در قالب این طرح از ابتدای امسال تاکنون انجام شده است. 

۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر در قالب ۴۰ هزار و ۸۲۳ خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =