مردم قرچک خواستار برخورد با متعرضین به اموال عمومی شدند

تهران- ایرنا- تعدادی از مردم شهرستان قرچک در قالب تجمع حزب الله، در اعتراض به برخی از متعرضین به اموال عمومی در مقابل مسجد جامع این شهرستان تجمع کرده و خواستار برخورد با آنان شدند.


به گزارش ایرنا، صدها نفر از مردم حزب الله قرچک عصر یکشنبه در اجتماع در مقابل مسجد جامع این شهرستان، مخالفت خود را با هنجار شکنی و آسیب رساندن به اموال عمومی توسط برخی از افراد اعلام کردند.
این افراد با سردادن شعار حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و مرگ بر فتنه گر، حمایت خود را از سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشتند.


امام جمعه شهرستان قرچک در این مراسم ضمن تقدیر از حضور به موقع مردم همیشه در صحنه شهرستان قرچک و مقابله با فتنه گران اظهار کرد: مردم ایران اسلامی همچون سال ۸۸ که فتنه را در نطفه خفه کرد، این بار نیز در برابر هنجار شکنان ایستادگی کرده و با آن مقابله می‌کنند.
حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی افزود: مردم ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند که با بصیرت و شناخت، فتنه دشمنان را خوبی شناخته و با آن مقابله می‌کنند، این بار نیز این فتنه با حضور مردم و تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی از بین می‌رود.
وی با تأکید بر لزوم توجه به معیشت مردم تصریح کرد: دولت باید با تدبیر بیشتر نسبت به اجرای طرح افزایش قیمت بنزین اقدام می‌کرد، نظارت مستمر بر بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها الزامی است باید به آن اهتمام داشت.


در پایان این مراسم، تجمع کنندگان با قرائت بیانیه‌ای، بر مقابله جدی با فتنه گرانی که به بهانه افزایش قیمت بنزین، به اموال عمومی آسیب می‌زنند تأکید کردند.
روز گذشته عده‌ای از افراد سودجو در شهرستان قرچک، با حضور بین مردمی که به صورت مسالمت آمیز، اقدام به تجمع اعتراضی به افزایش قیمت بنزین کرده بودند، نسبت به تخریب اموال عمومی و بستن راه اقدام کردند.
شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =