موفقیت پلیس در برخورد با دانه درشت‌ها و مفسدان اقتصادی

تهران - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: در برخورد با دانه درشت‌ها و مفسدان اقتصادی موفق عمل کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی روز یکشنبه با بیان این مطلب افزود: اقدامات چشمگیری در خصوص رصد و پایش فعالیت های حوزه اقتصادی صورت گرفته که نویدبخش امید و آینده خوبی برای امنیت اقتصادی کشور است.
 وی با اشاره به علل و عوامل شکل گیری پلیس امنیت اقتصادی اظهار داشت: پلیس امنیت اقتصادی با این هدف که قبل از اینکه جرمی شکل بگیرد وارد عمل می شود، در واقع پیش بینی و پیشگیری را در سر لوحه اقدامات خود قرار داده و در صورت نیاز اقدام مقتضی صورت می گیرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در تشریح برنامه و اقدامات پیش روی این پلیس بیان کرد: یکی از برنامه هایی که برای پلیس امنیت اقتصادی حائز اهمیت می باشد، استقرار در بنادر است که در حال حاضر در ۱۰  بندر مستقر شده ایم و ان شاء الله به دستاورد  و نتایج مثبت و مطلوبی خواهیم رسید، البته تاکید  فرمانده ناجا  برای فعالیت در این حوزه،  بر تعامل و کارگروهی می باشد.

وی با بیان اینکه که در حوزه  فعالیت گمرکات، پرونده ها و کشفیات خوبی داشته ایم، افزود: با اجرای طرح ها و عملیات های مختلف در برخورد با قاچاق کالا و ارز، حدود ۶۸ درصد افزایش پرونده کشفیات طی هفت ماهه سال جاری داشتهایم، از طرفی در حوزه برخورد با تخلفات جرایم مالی خصوصا دانه درشت ها موفق بوده ایم.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان گفت: از هموطنان  می خواهم در صورت کسب  هر گونه خبری در خصوص مباحث مفاسد اقتصادی به ویژه مرتبط با معیشت مردم، مراتب  را به  ۱۱۰ گزارش دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =