نصیرزاده: بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات ماشین‌سازی، مساله حادی نیست

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه توسط فیفا، مساله حادی نیست و با پرداخت بدهی «لوسیانو پریرا»، پنجره نقل و انتقالات دوباره باز می‌شود.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به سوالی درباره بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالات باشگاه ماشین‌سازی تبریز از سوی فیفا به دلیل پرداخت نکردن مطالبات لوسیانو پریرا معروف به شیمبا اظهار داشت: این مساله، زیاد حاد نیست زیرا مقررات فیفا تغییر کرده و به محض اینکه بدهی بازیکن یا مربی پرداخت شود؛ پنجره نقل و انتقالات نیز باز می‌شود.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز افزود: این مقررات، مقررات تازه‌ای است و زمانی که پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس بسته شد، وجود نداشت اما از خرداد ماه امسال، فیفا بخشنامه جدیدی صادر کرده که بر مبنای آن بسته شدن پنجره نقل و انتقالات دائمی نیست و به محض پرداخت بدهی، دوباره فعال می‌شود.

نصیرزاده میزان بدهی این باشگاه به لوسیانو پریرا را ۱۱۰ هزار دلار عنوان کرد و گفت: این بازیکن به ما شماره حسابی در هنگ کنگ را داده بود اما به دلیل تحریم‌های ظالمانه موجود علیه جمهوری اسلامی ایران، نتوانستیم مبلغ بدهی را به شماره حساب مزبور واریز کنیم.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: همان‌طور که فیفا به دلیل تحریم‌ها نتوانسته پول‌های فدراسیون فوتبال ایران را پرداخت کند باید این موضوع را بداند که به دلیل همین تحریم‌ها، نمی‌توانیم پولی به حساب بازیکنی در خارج از کشور واریز کنیم و بارها نیز این موضوع را به فیفا اعلام کردیم.

نصیرزاده تأکید کرد: با این حال، با توجه به اینکه پریرا در ایران و باشگاه فولاد بازی می‌کند، مشکل خاصی نیست و بدهی او را پرداخت می‌کنیم تا دوباره پنجره نقل و انتقالات باشگاه ماشین‌سازی فعال شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =