ستاره اسبق کهکشانی‌ها به خاطر «پپ» به برنابئو خیانت کرد

تهران- ایرنا- «پپ گواردیولا» پشت پرده تصمیم «ژابی آلونسو» در سال ۲۰۱۴ برای ترک رئال و پیوستن به بایرن مونیخ بوده است؛ اما چرا؟

آلونسو در مصاحبه با دِآتلتیک، مدعی شد که وی در سال ۲۰۱۴ برنابئو را به مقصد آلیانس آرنا ترک کرده تنها به این دلیل که «کنجکاو» بوده تا راز و رمز مربیگری گواردیولا را کشف کند.

مرد اسپانیایی سه ماه پس از اینکه به همراه رئال جام قهرمانی لیگ قهرمانان را بالای سر برد، برای سه سال به بایرن ملحق شد و در نهایت در مونیخ به دوران فوتبالی خود پایان داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: کنجکاو بودم رازهای گواردیولا را کشف کنم؛ او اشتیاقی ذاتی و مهارنشدنی داشت؛ فصل‌های فوتبال طولانی است اما پپ دقیقا تا لحظه آخر هرگز خسته نمی‌شد؛ او هوشیار بود و همیشه آماده؛ برای بازیکنان نیز این موضوع باعث می‌شد تا در زمان نیاز، آنها کمی به پاهای خود فشار آورده و تاب بیاورند.

آلونسو که در ژوئن سال جاری هدایت تیم دوم رئال سوسیداد را برعهده گرفت؛ در ادامه کار «یورگن کلوپ» در لیورپول را مورد تحسین قرار داد.

او که در دوران حضور در بایرن سابقه تقابل با تیم تحت هدایت آن روزهای کلوپ یعنی بورسیا دورتموند را داشت، گفت: از بازی کردن مقابل تیم کلوپ لذت نمی‌بردم چون آنها خیلی پرفشار بازی می‌کردند و در چنین حالتی شما تقریبا می‌شکنید؛ این طور به نظر می رسید که هدف او (کلوپ) زندانی کردن شما در قفس بود و من در تمام طول ۹۰ دقیقه تحت فشار بودم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =