رانندگان در جاده‌های غرب و جنوب اصفهان با احتیاط برانند

اصفهان- ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان به رانندگان توصیه کرد که با توجه به بارش برف و باران و لغزنده بودن جاده‌های غربی و جنوبی استان با احتیاط کامل برانند.

سرهنگ حسین پورقیصری عصر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از لحظاتی پیش نخستین برف پاییزی در جاده‌های غرب و جنوب استان اصفهان شروع به بارش کرد و کاهش شدید دما در این مناطق موجب لغزندگی مسیرها شده است.

وی اظهارداشت: اکنون جاده‌های نطنز - اصفهان، داران - الیگودرز، دامنه - خوانسار، نجف آباد - تیران، سمیرم - یاسوج، سمیرم - شهرضا به دلیل بارش برف و کاهش دما بسیار لغزنده است.

رییس پلیس راه اصفهان از شهروندان خواست تا با رعایت مدیریت زمان سفرهای خود و رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی با خودروهای دیگر از بروز حادثه برای خود و دیگران جلوگیری کنند.

وی به رانندگان توصیه کرد که قبل از حرکت و سفر از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کنند و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه است که به لحاظ موقعیت خاص آن در مرکز و به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.

این استان دارای ۳۹۹ کیلومتر آزادراه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزادراه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =