۲۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۱
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83558704
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش ۸۰ سانتیمتر برف در مناطق کوهستاتی گیلان

 رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: طی شبانه روز گذشته بندر انزلی شاهد ۶۰ میلیمتر بارندگی بوده و ارتفاع بارش برف در برخی نقاط کوهستانی استان به ۸۰ سانتیمتر رسیده است.

مازیار غلامی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین میزان بارندگی در استان پس از  بندر انزلی ، مربوط به  رشت با ۴۰  میلیمتر و نیز ماسوله با ۲۷ میلیمتر است.

 وی با اشاره به بارش برف در مناطق کوهستان استان  اظهار کرد: بارش برف در ارتفاعات  اشکورات رودسر، رودبار و تالش  بین ۴۰ تا ۸۰ سانتیمتر ، مسیر اسالم و پونل به  خلخال ۳۰- ۷۰ سانتیمتر،  جیرنده و ماسوله ۲۵ سانتیمتر و دیلمان ۳۰ سانتیمتر گزارش شده است.

وی بیشینه و کمینه دما را در استان طی شبانه روز گذشته مربوط به دیلمان با منفی پنج درجه  سلسیوس و بعد از آن جیرنده با منفی چهار عنوان و تصریح کرد: دمای ماسوله نیز صفر درجه سلسیوس بوده است .

غلامی  با بیان اینکه بیشینه دمای استان  نیز برای شهر آستارا با ۱۴ درجه سلسیوس  بوده ، گفت:  بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز  ۹ و پنج درجه سلسیوس ثبت شده است.

وی  آسمان استان را برای فردا ( دوشنبه ) نیمه ابری تا ابری ، مه آلود ، بارندگی و وزش باد( گاهی شدید) و ارتفاعات  برف و برای سه شنبه قسمتی ابری تا ابری ، مه آلود ، برخی نقاط بارندگی و ارتفاعات بالادست بارش برف پیش بینی کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =