۲۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83558631
۰ نفر

برچسب‌ها

برف جاده‌های کوهستانی زنجان را لغزنده کرده است

زنجان – ایرنا - رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر بارش برف در جاده‌های کوهستانی این استان جریان دارد و سطح این مسیرها لغزنده است.

محمد محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون بارش برف در جاده های زنجان – تهم – چورزق و زنجان - طارم جریان دارد.

وی اظهارداشت: بر اساس پیش بینی های انجام شده از بعدازظهر امروز و فردا بارش برف در همه جاده های استان زنجان فعال می شود.

رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: رانندگان عبوری از جاده های کوهستانی این استان لوازم گرمایشی، تجهیزات ایمنی و زمستانی همراه داشته و خودروهای خود را به چراغ های مه شکن مجهز کنند.

محمدی یادآوری کرد: ۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و صعب‌العبور این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.

وی افزود: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱ و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.
رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های این استان با سامانه ۱۸۱۶ در تماس باشند.
 به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت کرد: تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.
مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =