گرگانی‌ها به فراخوان‌ حضور در تجمع اعتراضی نه گفتند

گرگان - ایرنا - مردم گرگان به فراخوان حضور در تجمع اعتراض به افزایش نرخ بنزین نه گفتند.

در حالیکه روز گذشته /شنبه/ برخی مناطق گرگان شاهد تجمع عده ای در اعتراض به افزایش نرخ بنزین بود؛ امروز و علیرغم فراخوان قبلی خبری از حضور معترضان نبود.

ماموران پلیس هم با حضور در نقاط اصلی شهر گرگان همچون میدان و خیابان ولی عصر اوضاع را تحت کنترل و مدیریت دارند.

فراخوان برای تجمعات اعتراضی در گرگان برای امروز یکشنبه در پنج نوبت طی ساعات صبح تا شب هنگام اعلام شده بود که هیچیک از آنها مورد توجه قرار نگرفت.

در زمان انتشار این خبر و مقارن ساعت ۲۲ یکشنبه شب شرایط عمومی در گرگان اعم از ترافیک، حضور و خرید مردم در سطح بازار عادی است و مراکز تفریحی همچون ناهارخوران هم به همین منوال است.

گفتنی است اعتراض به اصلاح قیمت بنزین که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد در شهرهای مختلف ایران اشکال متفاوت داشت.

سخنگوی دولت؛ رییس دفتر رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهار نظرهای جداگانه تاکید کرده اند که موضوع تغییر بهای بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است.

همچنین دولت باتوجه به دغدغه‌هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی که از این مسیر به دست می آید را در قالب یارانه جداگانه به حدود ۶۰ میلیون نفر از مردم ایران پرداخت کند و مهمترین مساله در این اصلاح قیمت؛ اصلاح نظام پرداخت یارانه به نفع همه مردم است.

دولت تاکید کرده است که به سرعت ساز و کار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می‌شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره‌مند خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha