۲۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۲
کد خبرنگار: 1463
کد خبر: 83558600
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ثبات قیمت‌ها در همدان

همدان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین تاثیری بر بازار این استان نداشته‌است گفت: از روز جمعه هفته گذشته قیمت اجناس مختلف در بازار همدان ثابت بوده و افزایشی ندارد.

حمیدرضا متین روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا قیمت گوشت قرمز را ۱۱۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: در فروشگاه ها و مراکز عرضه سطح شهر این فراورده تا قیمت هر کیلو ۹۵ هزار تومان نیز به فروش می رسد. 

وی خاطرنشان کرد: قیمت مرغ نیز ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان است و نسبت به قبل افزایشی ندارد. 

متین افزود: قیمت روغن از دیروز به صورت کشوری چهار درصد کاهش یافته است و مصرف کنندگان این کالا را با قیمت پایین تری خریداری کنند. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت درباره قیمت گوجه فرنگی گفت: گوجه فرنگی استان تمام شده و این محصول از جنوب کشور به همدان به همدان می آید و هزینه حمل و جابجایی کامیون ها موجب شده این محصول نسبت به ماه های گذشته با قیمت بیشتری به دست مردم برسد. 

وی با تاکید براینکه در طرح اصلاح قیمت سوخت، تنها نرخ بنزین افزایش یافته و تاثیری بر گازوئیل که سوخت اصلی ناوگان حمل و نقل بار ندارد، تاکید کرد: هیچ دلیل منطقی برای افزایش قیمت اجناس در بازار وجود ندارد. 

متین از تشدید بازرسی و رصد بازار از روز جمعه خبر داد و افزود: تیم های بازرسی و نظارت با دقت هر گونه افزایش قیمت ناشی از بنزین را کنترل می کنند و تاکنون هیچ موردی از گرانفروشی مشاهده نشده است. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یادآوری کرد: تنها یکی دو وانت بار که اجناس را از عمده فروشی ها و میادین تره بار برای خرده فروش ها حمل می کنند کرایه خود را افزایش داده بودند که غیرقانونی است و تذکرهای لازم به آنها داده شد. 

وی گفت: مردم به شایعات گرانی توجه نکنند و اگر موردی از تخلف مشاهده کردند با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته و آدرس و مشخصات واحد متخلف را دقیق به بازرسان ما اطلاع دهند تا پیگیری شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =