دیدار فوتسال لیگ برتر کشور در بهبهان به زمان دیگری موکول شد

اهواز - ایرنا - دیدار هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال کشور بین تیم‌های اهورا بهبهان و آذرخش بندرعباس لغو وبه زمان دیگری موکول شد.

به گزارش یکشنبه ایرنا دیدار تیم‌های اهورا بهبهان و آذرخش بندرعباس از هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال کشور که قرار بود امروز در بهبهان برگزار شود با درخواست هیات فوتبال شهرستان بهبهان و با صلاحدید مسوولان استان به دلیل اعتراضهای به وجود آمده نسبت به افزایش قیمت بنزین، لغو شد.

محمدرضا آذرحزین، رییس هیات فوتبال بهبهان یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اعلام این خبر  اظهار داشت: همچنین مقرر بود فردا میزبان مسابقات لیگ استان باشیم که این دیدار نیز لغو شده و زمان برگزاری آن به زودی مشخص و اعلام می‌شود.

 محمد حجت سرمربی تیم اهورا نیز روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به اینکه اوضاع تیمش به لحاظ مالی در شرایط بسیار بدی قرار دارد گفت: تیم ما با کمبود بازیکن مواجه است و به دلیل مسائل مالی نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم. از آنجا که هر پنج روز یک مسابقه برگزار می‌شود تیم ما بیش از سایر تیم ها آسیب می‌بیند.

سرمربی تیم فوتسال اهورا گفت: هدفمان تنها ماندن در لیگ است اگرچه می‌دانیم که کار بسیار سختی در پیش داریم. انتظار داریم مسئولان شهرستان و استان از ما حمایت کنند تا بتوانیم در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

تیم اهورا بهبهان در حال حاضر با کسب ۱۴ امتیاز در مکان دوازدهم رده‌بندی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =