بارش برف گردنه عسل‌کشان شهرستان کوهرنگ را بست

شهرکرد- ایرنا- فرماندار کوهرنگ گفت: بارش برف که از بامداد یکشنبه در این شهرستان آغاز شده محور ارتباطی عسل‌کشان به دهستان موگویی را مسدود کرد.

هوشنگ مصطفوی روز یکشنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف از دقایق ابتدایی بامداد روز یکشنبه آغاز شده و هم اینک با شدت زیادی در حال بارش است.

وی ادامه داد: برف با حجم قابل توجهی در مناطق مختلف شهرستان در حال بارش است و در ارتفاعات شهرستان از شدت بیشتری برخوردار است.

مصطفوی با اشاره به قطع ارتباط دهستان موگویی با مرکز شهرستان، تصریح کرد: هرسال با نخستین بارش برف این محور ارتباطی قطع می‌شود که برای رفاه حال مردم روستایی ساکن در این مناطق نفت، مایحتاج ضروری و مواد غذایی ارسال و ذخیره شده است.

فرماندار شهرستان کوهرنگ خاطرنشان کرد: هم اینک تردد در دیگر محورهای ارتباطی شهرستان برقرار است و رانندگان برای تردد در این محورها خودروهای را به زنجیرچرخ مجهز کنند.

مصطفوی افزود: بنا بر گزارش‌های هواشناسی بارش برف تا روز دوشنبه در شهرستان ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری یکی از مناطق سخت‌گذر کشور است که در فصل بارش ارتباط زمینی این منطقه با چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ قطع می‌شود.

گردنه عسل‌کشان نیز در منطقه بازفت شهرستان چهارمحال و بختیاری قرار دارد این گردنه و محور ارتباطی منتهی به روستای سرآقاسید به سبب بارش‌های قابل توجه برف زمستان گذشته، با تلاش ۵۰ روز راهداران خرداد ماه امسال بازگشایی شد که مجدد با بارش‌های امروز مسدود شد.

شهرستان کوهرنگ در حدود ۹۰ کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =