سخنگوی شورا: شهرداری تهران با افراد خاطی در حد عزل برخورد کند

تهران – ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر در جلسه هم اندیشی با شهردار تهران به وی پیشنهاد کردند که با افراد خاطی در اتفاقات روز گذشته در حد عزل برخورد کند، اما اسمی از شخصی برده نشد.

علی اعطا روز یکشنبه در حاشیه یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه بخشی از موضوع های روز گذشته به عدم آمادگی شهرداری تهران در مواجه با بارش برف بر می گشت گفت:  اما همه موضوعات و مشکلات ترافیکی مربوط به عدم آمادگی شهرداری نبود و برخی از مسدودی ها به واسطه اعتراضاتی بود که در شهر ایجاد شده بود.

وی با بیان این که این دو مسئله همزمان شده بود گفت: شهرداری اعلام کرد که فکر نمی کردند در این فصل برف سنگین ببارد و آماده نبودند، این دلیل از سوی شورای شهر پذیرفته و قابل دفاع نیست.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در مرکز کنترل ترافیک حضور داشتند افزود: مسئله اعتراضات برای افزایش قیمت بنزین در مرکز کنترل ترافیک قابل مشاهده بود و پراکندگی ترافیک به دلیل بارش برف و اعتراضات دیده می شد.

اعطا گفت: این دو عامل دست به دست هم داده بودند که در شهر وضعیت ترافیکی ایجاد شود.

وی در باره احتمال جابجایی معاونان و مدیران در شهرداری تهران به دلیل کم‌کاری در روز گذشته اظهار داشت: حناچی شهردار تهران امروز به طور سرزده در جلسه هم اندیشی حضور پیدا کرد و اعضای شورای شهر به وی پیشنهاد کردند که با افراد خاطی در حد عزل برخورد کند اما هیچ اسمی از شخص خاصی برده نشد.

سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که شنیده می شود قرارداد شهرداری تهران با پیمانکاران ماشین آلات برف روب تمام شده بود و به این علت تا ساعت ها برف در خیابان مانده بود گفت : من هم این مسئله را شنیده ام اما هنوز بررسی نکرده ام.

اعطا در پاسخ به سوالی مبنی بر نتیجه فعالیت کمیته ویژه بررسی حذف نام شهدا از معابر نیز گفت: گزارش نهایی آماده و در اختیار هیات رئیسه قرار گرفته است که اکنون در رابطه جزئیات آن سخن نمی گویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =