تقابل مدعیان لیگ برتر بسکتبال در هفته پنجم

تهران- ایرنا- تقابل تیم‌های پتروشیمی و شیمیدر و سپس مهرام و نفت‌آبادان حساس‌ترین مسابقه‌های هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال است که در قم و تهران برگزار می‌شود.

هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال فردا (دوشنبه) با هفت مسابقه برگزار می‌شود که در این هفته بسکتبال دوستان شاهد ۲ مسابقه حساس خواهند بود.

رقابت‌های این هفته از ساعت ۱۶ آغاز می‌شود که در نخستین دیدار حساس این هفته به میزبانی قم تیم شیمیدر این شهر و پتروشیمی ماهشهر ۲ مدعی فصل به مصاف هم می‌روند.

پتروشیمی با ترکیب کهکشانی خود مدعی اول قهرمانی در این فصل از لیگ است و تا این هفته نیز بدون شکست کارش را ادامه داده و باید فردا در خانه شیمیدر به مصاف دیگر مدعی لیگ برود. شیمیدر یک بار طعم باخت را در این فصل چشیده و حالا فردا در خانه باید برابر تیم پرستاره لیگ به میدان برود. تقابل این ۲ تیم مدعی حساس‌ترین مسابقه هفته است و باید دید در نهایت تفکرات «فرزاد کوهیان» پیروزی را نسیب پتروشیمی می‌کند یا این «محمدرضا اسلامی» است که شاگردانش را به سمت پیروزی هدایت می‌کند.

پنج مسابقه دیگر لیگ نیز ساعت ۱۶ برگزار می‌شود. در تهران تیم اکسون باید برابر توفارقان آذرشهر رقابت کند. با توجه به شرایط ۲ تیم می‌توان گفت رقابت اکسون و توفارقان هم می‌تواند جذاب و نزدیک باشد که البته روی کاغذ شانس نماینده تهران بیشتر است.

شهرداری گرگان نائب قهرمان فصل گذشته لیگ و یکی دیگر از مدعیان این فصل برای هفته پنجم راهی اصفهان شده و باید برابر ذوب‌آهن رقابت کند. ذوب آهن با اینکه با محدودیت‌های خاصی تیمش را بسته اما زیر نظر «مهران حاتمی» سرمربی سابق تیم ملی، رفته رفته شرایط بهتری پیدا کرده و باید دید در هفته پنجم و در خانه می‌تواند از پَسِ تیم پرقدرت شهرداری گرگان با هدایت سرمربی کنونی تیم ملی بربیاید یا نه.

در ادامه رقابت‌های لیگ برتر در این هفته آویژه صنعت مشهد در خانه به مصاف نیروی زمینی می‌رود و به نظر می‌رسد کار دشواری نخواهد داشت و رعد پدافند شهرکرد نیز میزبان شهرداری بندرعباس خواهد بود.

دومین دیدار حساس لیگ برتر ساعت ۱۸ و در سالن بسکتبال آزادی برگزار می‌شود، جایی که مهرام تهران میزبان نفت‌آبادان خواهد بود. تقابل این ۲ تیم جذابیت‌های زیادی خواهد داشت و باید دید مدافع عنوان قهرمانی برنده میدان می‌شود یا مهرامی که دوباره به لیگ برگشته و شور و هیجان بسکتبال را بیشتر کرده‌است.

برنامه‌ دیدارهای هفته پنجم:

شیمیدر -  پتروشیمی

ذوب‌آهن - شهرداری گرگان

آویژه صنعت - نیروی زمینی

اکسون -  توفارقان

رعد پدافند - شهرداری بندرعباس

مهرام - نفت آبادان

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =