۲۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۱
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83558346
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

بیش از سه هزار و ۵۰۰ کارت سوخت در اردبیل توزیع شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل پست استان اردبیل گفت: در ۲ روز اخیر بیش از سه هزار و ۵۰۰ کارت سوخت خودرو در این استان توزیع شده است.

علی جوادی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: پیش از سهمیه‌بندی بنزین ۱۲ هزار و ۸۷۳ کارت سوخت در باجه معطله و دست نامه‌رسانان ادارت پست استان اردبیل وجود داشت که در پی سهمیه‌بندی بنزین روز جمعه ۲۴ آبان ماه هزار و ۶۰۰ کارت سوخت و روز شنبه ۲۵ آبان ماه هزار و ۹۸۱ کارت سوخت توزیع شد.

وی با بیان اینکه با توجه به سهمیه‌بندی بنزین استقبال مردم برای اخذ کارت سوخت افزایش یافته، اظهارداشت: هم‌اکنون در مجموع ۱۵ هزار و ۱۳۶ کارت سوخت در ادارت پست سراسر استان آماده توزیع در بین ثبت نام‌کنندگان وجود دارد.

وی اظهارداشت: برای راحتی مردم تمامی ادارات پست استان از ساعت هفت صبح تا هفت شب آماده ارائه خدمت به مردم می‌باشد.

 مدیرکل پست استان اردبیل اضافه کرد: رانندگانی که تاکنون اقدام به اخذ کارت سوخت نکردند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۱۰+ ثبت‌نام کنند. 

جوادی ادامه داد: مدارک لازم برای ثبت‌نام و اخذ کارت سوخت کارت ملی صاحب وسیله نقلیه، کارت ماشین و برگ سبز خودرو می‌باشد و حضور شخص صاحب خودرو ضروری برای ثبت نام ضروری است.

وی با بیان اینکه بعد از ثبت نام و صدور کارت سوخت نامه‌رسانان ادارت پست آن را در اسرع وقت به آدرس اعلامی از سوی متقاضیان تحویل خواهند داد، گفت: متقاضیان در نوشتن آدرس دقیق و کدپستی دقت لازم را داشته باشند.

جوادی افزود: رمز عبور کارت سوخت‌های صادره جدید چهار رقم کد ملی فرد متقاضی بوده و در صورت وجود هرگونه مشکل برای رفع آن به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مراجعه کنند.

وی ادامه داد: همچنین کسانی که چندین ماه قبل برای اخذ کارت سوخت ثبت‌نام و هنوز دریافت نکرده‌اند، برای اخذ کارت سوخت خود به ادارات پست استان مراجعه کنند.

وی گفت: تعدادی از کارت سوخت‌ها به علت نقص آدرس، نداشتن کدپستی، انتقال خودرو به غیر و جابجایی محل سکونت صاحبان خودروها در باجه معطله ادارت پست استان هستند و نامه‌رسانان موفق به تحویل دادن آنها نشدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =