فرماندار مراغه: با گران‌فروشی به بهانه تغییر قیمت بنزین برخورد می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: هیچ گونه افزایش قیمت در کالاها و خدمات به بهانه تغییر قیمت بنزین نخواهیم داشت و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد می‌شود.

حمید شکری روز یکشنبه در نشستی درباره بررسی وضعت بازار اظهار داشت: ۲۰ اکیپ گشت بازرسی متشکل از فرمانداری، تعزیرات حکومتی، صنعت و معدن و اتاق اصناف، بازار شهرستان را رصد خواهند کرد و در صورت مشاهده حتی تخلف موردی با متخلفان به صورت جدی برخورد خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه هر گونه افزایش خودسرانه نرخ کالا و خدمات عمومی ممنوع است، گفت: اگر افزایش و یا تغییری در قیمت ها ایجاد شود، فقط با مصوبه ستاد تنظیم بازار استان و کشور خواهد بود و آن هم از طریق نهادهای مسوول و از کانال خبرگزاری های رسمی اطلاع رسانی و اعلام خواهد شد.

وی به ضرورت تعامل و همکاری مردم برای مبارزه با گران فروشی و تخلف اشاره کرد و گفت: از شهروندان درخواست داریم در صورت مواجه با گران فروشی در بازار آن را به ادارات، نهادها و دستگاه های متولی گزارش کنند.

شکری گفت: افزایش قیمت بنزین نباید بهانه ای برای افراد سودجو باشد و نباید شرایط  را برای بهره برداری سودجویان از بازار ایجاد کنیم؛ برای مقابله با اینگونه مشکلات نیاز به همکاری تمامی دستگاه اجرایی و مردم است.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =