۲۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۴
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 83558331
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه روز یکشنبه گلستان

گرگان - ایرنا - آغاز طرح تشدید نظارت بر بازارهای استان، توزیع بیش از ۷ هزار کود شیمیایی در آق‌قلا و آغاز عملیات اجرایی شبکه توزیع آب شرب شهر گلیداغ از جمله اخبار کوتاه امروز یکشنبه گلستان است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان از امدادرسانی به ۹۴ نفر در راه مانده در برف و کولاک جاده‌های توسکستان و درازنو خبر داد

میرکریمی اظهار داشت: در پنجشنبه و جمعه گذشته در مجموع ۲۵ خانوار شامل ۹۴ نفر بر اثر برف و کولاک در این مسیر دچار مشکل شده بودند که با تلاش امدادگران و نجاتگران این جمعیت از محل خارج شدند.

**

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی تامین مسکن در برخی از شهرهای گلستان از دیروز شنبه ۲۵ به مدت سه روز خبر داد.

محبوبی اظهار داشت: تعهد مرحله نخست این طرح گلستان یک هزار و ۷۶۰ واحد است که از این تعداد یک هزار واحد در گرگان ، ۲۰۰ واحد در گنبد ، ۲۰۰ واحد در بندر ترکمن ، ۶۰ واحد در آق قلا و ۳۰۰ واحد در آزادشهر قرار دارد.

**

مجتمع آموزشی شهید مطهری (ره) زندان مرکزی گرگان در محل موسسه قرآن و عترت زندان مرکزی گرگان بازگشایی شد.

**

عملیات اجرایی شبکه توزیع آب شرب به همراه استاندارد سازی انشعابات شهر گلیداغ آغاز شد.

این پروژه شامل ۱۳ کیلومتر شبکه توزیع به همراه ۵۱۵ فقره استاندارد سازی انشعابات است که با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال اجرا خواهد شد.

با اتمام این پروژه  ۵۱۵ خانوار با جمعتی بالغ بر ۲ هزار نفرساکن شهر گلیداغ از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

**

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: طرح ویژه تشدید بازرسی و نظارت بر بازار استان با هدف پیشگیری از افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات، از دیروز ۲۵ آبان ماه آغاز و بمدت ۲۰ روز ادامه خواهد داشت.

طلوعیان تاکید کرد که با هرگونه افزایش قیمت خودسرانه کالاها بشدت برخورد خواهد شد.

**

فرماندار آق قلا از تحت کشت قرار گرفتن ۴۱ هزار و ۲۳۳ هکتار اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: ۳۳ هزار و ۴۴۰ هکتار از اراضی زیر کشت گندم و مابقی زیر کشت جو قرار گرفت.

شیر توماج همچنین از توزیع ۷ هزار و ۴۶۰ تن انواع کود شیمیایی در آق قلا خبر داد.

**

 پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام صلح و دوستی ویژه اتباع افغانستانی مقیم گلستان با قهرمانی آریانا به پایان رسید.

تیم های امید مهاجر و ستارگان مهاجر در این مسابقات دوم و سوم شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =