شرکت نفت برای سوخت‌رسانی در فصل سرما آمادگی کامل دارد

کرمانشاه- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از آمادگی کامل این شرکت برای تامین و توزیع سوخت در فصل سرما و شرایط اضطرار خبر داد.

فریدون یاسمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا برضرورت اقدام های پیشگیرانه به منظور حصول اطمینان از آسیب‌پذیری حداقلی ناشی از ورود به فصل سرما تاکید کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌ انجام شده و ذخیره‌سازی انواع فرآورده‌های نفتی، شرکت نفت در همه شرایط آمادگی کامل دارد تا پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان و مردم شریف استان کرمانشاه باشد.

وی با اشاره به وقوع زلزله اخیر در شهرستان صحنه، از آمادگی شرکت پخش کرمانشاه در صورت بروز حوادث غیرمترقبه خبر داد و تصریح کرد: وضعیت سوخت در ۱۵۴ جایگاه استان مناسب و همگی از سوخت کافی برخوردار هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه در خصوص تامین سوخت مناطق سردسیر و سخت گذر نیز اظهار داشت: سوخت‌رسانی به این مناطق در حال انجام بوده و مشکلی در خصوص تامین فرآورده نفت سفید وجود ندارد.

یاسمی تشریح کرد: در منطقه کرمانشاه  ۹۸ هزار خانوار زیرپوشش این شرکت و مصرف کننده نفت سفید وجود دارد که سوخت مورد نیاز این تعداد خانوار از طریق ۵۱۸ فروشندگی روستایی تامین می‌شود.

در استان کرمانشاه در مجموع ۱۵۴ جایگاه فرآورده نفتی وجود دارد که از این تعداد ۳۷ جایگاه تک منظوره سی ان جی است.

جمعیت ۲ میلیون نفری این استان در ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۶۲۲ روستا سکونت دارند.