۲۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۱
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83558221
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۸۶ مدرسه پویا در لرستان فعال است

خرم‎آباد - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: اکنون ۸۸۶ مدرسه حیاط پویا با هدف تقویت دانش آموزان در درس تربیت بدنی این استان فعال است.

رضا زینی وند مقدم روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: یکی از ساحت های سند تحول بنیادین توجه به شادابی و نشاط دانش آموزان، جسم سالم و سلامت روان، موفقیت در تحصیل و شکوفایی استعداد دانش آموزان است.

وی با بیان اینکه اکنون آموزش و پرورش لرستان ۲۰ مدرسه پویا را برای استفاده بهتر از درس تربیت بدنی تجهیز کرده اظهار داشت: برای درس تربیت بدنی باید کلاس و محیط مناسب فراهم گردد، در این خصوص باید تربیت زیستی و سبک زندگی مد نظر باشد تا زمینه پویایی دانش آموزان فراهم شود.

زینی وند مقدم اظهار داشت: هم اکنون چهار کلاس تربیت بدنی در سطح استان فعال شده که معلم و دانش آموز در این بستر مناسب  مهارتهای لازم را تمرین خواهند کرد .

وی با بیان اینکه درس تربیت بدنی دارای ۲ هدف کلی قهرمانی و ورزش  همگانی است ادامه داد: در برنامه المپیاد درون مدرسه ای با حضور مربیان خوب و توانمند شاهد موفقیتهای فراوانی در استان هستیم.

زینی وند مقدم گفت: در کلاس درس تربیت بدنی دانش آموزان با انگیزه و در محیطی شاد و بر گرفته از امکانات مناسب و  مطلوب برنامه های ورزشی را زیر نظر مربی خود انجام می دهند.

۳۵۲ هزار دانش آموز لرستانی  در چهار هزار و ۸۵۰ آموزشگاه استان تحصیل می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =