شهروندان زنجانی در مدیریت سوخت با مسئولان همراهی کردند

زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: پس اعمال تغییراتی در سهمیه بندی بنزین، شهروندان زنجانی در این ارتباط همراهی‌های لازم را انجام دادند و مسائل این حوزه از سوی مسئولان استان نیز به دقت رصد می‌شود.

خدابخش مرادی نافچی شامگاه شنبه در جلسه قرارگاه دارویی استان با اشاره به اینکه مساله تامین دارو و ارائه خدمات سلامت بهداشتی ضمن آنکه می تواند به بالندگی جامعه کمک کند آرامش را نیز به دنبال دارد، افزود: بر این مبنا، فرد بیمار، نباید دغدغه ارائه خدمات درمانی و دارویی را داشته باشد.

این مسئول ادامه داد: تقویت همکاری ها و افزایش تعاملات بین بخشی از ضرورت ها بوده و با توجه به مقتضیات کنونی و اعمال تحریم های ظالمانه دشمنان و مشکلات اقتصادی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی اظهار داشت: عدم همکاریهای بین بخشی مشکلات بیشتری را برای مردم بوجود می آورد و در این ارتباط باید پاسخگویی نیز به مراتب افزایش یابد.

مرادی افزود: هرچه نظارت ها در حوزه دارویی و مسائل دیگر آن بیشتر باشد، بطور حتم انحراف از معیار کمتر خواهد شد و تجربیات گذشته نیز نشان میدهد که می توان فرصت ها و منابع بیشتری را برای استان تامین کرد که بخشی از آن به سماجت مدیران استانی باز می گردد. 

وی اضافه کرد: در این راستا اداره های بیمه سلامت و تامین اجتماعی برای پرداخت بدهی دانشگاه علوم پزشکی و داروخانه ها از توان مدیریتی استان برای تحقق این مهم و چانه زنی بیشتر استفاده کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ادامه داد: به این مهم باید توجه داشت که در مقیاس ملی چانه زنی و  پافشاری لازم نتیجه لازم را به همراه دارد و مدیران سازمان های بیمه گری به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.

وی اظهار داشت: هر چه از میزان بدهی تامین اجتماعی و بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی،حوزه درمان و دارویی کاهش یابد، تسهیلگری و خدمت به مردم و کاهش دغدغه های آنان بهتر انجام می گیرد که در نهایت رضایتمندی را به دنبال دارد.

مرادی افزود:  شهروندان زنجانی در تامین داروهای خاص گله‌مند هستند و به رغم تلاش های انجام گرفته دانشگاه علوم پزشکی مشکلاتی در حوزه دارویی دارد که با تشکیل جلسه بین بخشی و همکاری های انجمن داروسازان می تواند اثر بخشی لازم را به همراه داشته باشد.
وی اضافه کرد: بحث روزانه شدن داروخانه هلال احمر استان منوط به این است که بطور رسمی تعهدات لازم خود را  طی پروسه ای منطبق با نیازهای استان به استانداری اعلام کند و این موضوع در نشست سه جانبه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =