بازار زنجان با تمام توان و شبانه روز نظارت و مدیریت می‌شود

زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: بازار زنجان با تمام توان و به صورت شبانه روز نظارت، بازرسی و مدیریت می‌شود تا اختلالی در معیشت مردم و خدمات عمومی ایجاد نشود.

خدابخش مرادی نافچی شامگاه شنبه در حاشیه جلسه شورای اطلاع رسانی استان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از تشکیل هفت کمیته در استان برای تنظیم بازار خبر داد و افزود: با توجه به اجرای طرح سامانه مدیریت سوخت در کشور، تدابیر لازم در حوزه های مختلف در استان اندیشیده شده است.

وی تاکید کرد: رویکرد اصلی مدیریت عالی استان نظارت لازم بر بازار، تسهیل‌گری و خدمت رسانی روان به مردم در حوزه های مختلف است و هیچ نگرانی برای مردم وجود ندارد.

 مرادی نافچی، اظهار داشت: کمیته های مختلفی در این راستا با مسئولیت معاونان استاندار و مدیران دستگاه های تخصصی تشکیل شده است که هریک ماموریت خاصی در رصد فضا و نظارت دارند.

معاون استاندار زنجان تصریح کرد: بنای اصلی بر این است که ارزاق و کالاهای عمومی و اقلام مورد نیاز جامعه، به اندازه مورد نیاز تامین و در اختیار مردم قرار گیرد.

مردای نافچی اظهار داشت: برای پیشگیری از افزایش قیمت ها، تیم هایی تشکیل شده است که امر نظارت را انجام می دهند و در حوزه تامین سوخت نیز هیچ مشکلی در استان وجود ندارد. 

وی با بیان اینکه تنها قیمت بنزین تغییر یافته و قیمت دیگر فراورده های نفتی تغییری نکرده است، گفت: این خدمات به وفور در اختیار مردم است و سیستم مدیریت اجرایی استان با تمان توان، رصد و تسهیل‌گری در خدمات رسانی و نظارت بر بازار را در دستور کار دارد و جای نگرانی نخواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =